Menu
Your Cart

Funko Pop

Brand: Funko Pop
Postava Funko Pop Baz Lightyear bude skvělým dárkem jak pro malý kreslený fanoušek Toy Story 4, tak pro sběratele pro dospělé.Vyrobeno v japonském stylu kreslených, ale je to podobné! Maximální podobnost s hrdinou způsobí, že hry vašeho dítěte budou ještě více vzrušující. Základní figurka je připevn..
584,0
Cena bez DPH:584,0
Brand: Funko Pop
Nádherný dárek pro malé fanoušky Toy Story - Sheriff Woody Figurka Funko Pop Toy Story 4! Vyrobeno v japonském stylu kreslených, ale je to podobné! Stejně jako šerif Toy Story, i Woody nosí modré džíny, kostkovanou žlutou košili, kovbojské boty a samozřejmě má kovbojský klobouk, šerifův odznak a las..
584,0
Cena bez DPH:584,0
Brand: Funko Pop
Akční figurka Funko Pop Buzai Toy Story bude pro vaše dítě skvělým dárkem. Figurka je vyrobena v zábavném japonském stylu a maximální podobnost s hrdinou způsobí, že hra bude ještě více vzrušující.Nyní můžete držet svou oblíbenou postavu ve svých rukou a přijít se zajímavými příběhy pro hraní příběh..
584,0
Cena bez DPH:584,0
Brand: Funko Pop
Sběratelská figurka Patricka představující Funka Popa z kreslených seriálů Sponge Bob Square Pants osloví fanoušky. Prvky obličeje jsou pečlivě nakresleny a detaily jsou promyšleny. To vám umožní dosáhnout maximální podoby a realismu, vytvořit správnou atmosféru a náladu.Soška zdobí plochu, police v..
454,0
Cena bez DPH:454,0
Brand: Funko Pop
Hodně pro fanoušky karikatury Sponge Bob Square Pants bude barevná postava novoročního Sponge Bob od Funko Pop.Robustní a bezpečný vinyl se používá k vytvoření charakteru, který vydrží aktivní použití a má dobrou trvanlivost. Bobova figurka je vyzdobena v tradičním japonském stylu „vy“. Postava má m..
454,0
Cena bez DPH:454,0
Brand: Funko Pop
Funko Pop kolekce postava založená na SpongeBob Square Pants potěší fanoušky slavné karikatury.Ohromující detaily umožňují dosáhnout maximální podobnosti postavy, vytvořit atmosféru a plně se ponořit do hry.Vzhledem k tomu, že detaily jsou vyrobeny ze speciálního vinylového materiálu, barvy vycházej..
454,0
Cena bez DPH:454,0
Brand: Funko Pop
Mimozemský příběh Funko Pop Toy 4 je založen na čtyřpodlažní karikatuře Toy Story. Má vysokou úroveň detailů, licencovaný design a kvalitní materiály.Hračka je vyrobena ve stylu „chibi“, charakteristického pro japonské anime. Poměr těla se úmyslně mění: velká hlava vystupuje proti malému trupu.Obráz..
454,0
Cena bez DPH:454,0
Brand: Funko Pop
Sbírat na stole sbírku oblíbených kreslených postaviček „Toy Story“ dává příležitost sbírat figurku Vdelik Funko Pop Toy 4. Výrobky této značky se vyznačují firemním designem, vysokým detailem a kvalitou výkonu.Hračka je vyrobena v anime stylu „chibi“, kdy se proporce těla úmyslně změní a velká hlav..
454,0
Cena bez DPH:454,0
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.