Menu
Your Cart

Sponge Bob

Brand: Sponge Bob
Barevný obrázek Sponge Bob přitahuje jak dospělé, tak děti. Seznamte se s veselou postavou, která přinese spoustu pozitivních emocí a dobré nálady.Originální hračka je vyrobena z bezpečného a odolného vysoce kvalitního vinylu v černé a bílé retro stylu. Hračka udržuje aktivní provoz a díky dobrým vl..
618,0
Cena bez DPH:618,0
Brand: Sponge Bob
Skvělá nabídka pro všechny fanoušky populární kreslené série SpongeBob - postava Patricka, která dodá dobrou náladu a pozitivní emoce.Zábavná hračka vyrobená z certifikovaného a odolného vysoce kvalitního vinylu v originálním černobílém retro stylu. To vyvolává dojem, že Patrick právě opustil obrazo..
618,0
Cena bez DPH:618,0
Brand: Sponge Bob
Zábavná a neuvěřitelně zábavná hračka Plankton, vytvořená na základě populární karikatury SpongeBob, jistě potěší dítě svou plnou podobností s původním designem, čehož lze dosáhnout pečlivými detaily každého prvku.Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního a zcela bezpečného plyše s vysokou životností. ..
623,0
Cena bez DPH:623,0
Brand: Sponge Bob
Potěšte své dítě s originální herní sadou Sponge Bob Slime Cube, která skrývala jednu ze 6 populárních postav v ikonické kreslené sérii.Sada obsahuje:postava postava;zelený hlenový sáček;plastová kostka, která drží figurku.Dítě neví, kdo se skrývá uvnitř, dokud neotevře krabici a nedosáhne hrdiny. H..
493,0
Cena bez DPH:493,0
Brand: Sponge Bob
Perfektním dárkem pro fanoušky populárních kreslených seriálů SpongeBob bude barevná a barevná měkká hračka Sponge Bob, která vypadá velmi podobně jako původní prototyp.Výrobek je vyroben z příjemného doteku vysoce kvalitního plyšu s dobrou trvanlivostí. Jako plnivo se používá bezpečný polyester. Hr..
623,0
Cena bez DPH:623,0
Brand: Sponge Bob
Dopřejte svému dítěti radost a dobrou náladu spolu s barevnou měkkou hračkou Sponge Bob, která vychází z populární série Sponge Bob, která kopíruje její původní prototyp.Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního plyšu s dobrou trvanlivostí. Pro vnitřní plnění byl použit bezpečný polyester. Hračky na pr..
623,0
Cena bez DPH:623,0
Brand: Sponge Bob
Potěšte své dítě zábavným překvapením ve formě vtipné a trochu smutné postavy Squadward, vytvořené velmi přesně a realisticky na základě slavné karikatury Sponge Bob. Pečlivé detaily umožňují hračce přesně replikovat svůj původní prototyp.Výrobek je vyroben z vysoce kvalitní a zcela bezpečné plyše, ..
623,0
Cena bez DPH:623,0
Brand: Sponge Bob
Skvělý dárek pro mladého fanouška animované série SpongeBob - barevné klíčenky v podobě jedné z postav, založené na původních prototypech.Všechny postavy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a pěkných textilií s hypoalergenním plnivem. Speciální háček vám umožňuje připevnit klíčenku na přívěšek na klíč..
389,0
Cena bez DPH:389,0
Brand: Sponge Bob
Zábavná a zábavná postava Patrick z vaší oblíbené karikatury SpongeBob určitě potěší dítě a poskytne zábavnou hru. Hračka je velmi barevná a realistická a zcela kopíruje původní prototyp.Výrobek je vyroben z certifikovaného a zcela bezpečného plyše s dobrou trvanlivostí. Vnitřní plnivo je vyrobeno z..
623,0
Cena bez DPH:623,0
Brand: Sponge Bob
Skvělým dárkem pro všechny fanoušky seriálu Sponge Bob bude squash postava Patrick. Jedná se o jedinečnou antistresovou hračku, kterou lze v rukou umýt a natáhnout, a poté se postava vrací do původního tvaru.Squash Patrick je vyroben z vysoce kvalitního a bezpečného polymeru, který si díky své vysok..
259,0
Cena bez DPH:259,0
Brand: Sponge Bob
Legrační překvapení v podobě figurky Sponge Bob od stejnojmenné značky Sponge Bob jistě potěší všechny fanoušky této animované série. Zábavná antistresová hračka si můžete podle potřeby umýt v rukou, ale v průběhu času se postava vrací do původního tvaru.Squash Bob je vyroben z certifikovaného a zce..
259,0
Cena bez DPH:259,0
Brand: Sponge Bob
S legrační postavou Squadward ze špatné nálady značky Sponge Bob si otře ruku! Tato světlá a originální protistresová hračka může být natrvalo natažena nebo natažena a poté sledována, jak se postava vrací do původního tvaru.Squashová figurka vyrobená z odolného a bezpečného vysoce kvalitního polymer..
259,0
Cena bez DPH:259,0
Zobrazuji 1 až 12 z 14 (celkem stran 2)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.