Menu
Your Cart

Paw Patrol

Brand: Paw Patrol
Paw Patrol je jedním z oblíbených dětských kreslených filmů, který nám vypráví o týmu plavčíků, kteří statečně zachraňují každého, kdo to potřebuje. Tato postřikovací postava bude skvělým doplňkem vašeho dechberoucího plavání. Materiál, ze kterého je štěně vyrobeno, umožní kontrolovat tlak proudu z ..
77,0
Cena bez DPH:77,0
Brand: Paw Patrol
Paw Patrol vás zve, abyste z každodenního plavání udělali zábavný a zábavný proces. Tato figurka se stane nepostradatelným nástrojem nejen pro vodní postupy, ale také pro „vodní záchranné mise“. Materiál, ze kterého je štěně vyrobeno, umožní kontrolovat tlak proudu z hračky. Čím těžší tlačíte, tím s..
77,0
Cena bez DPH:77,0
Brand: Paw Patrol
Rocky je jedním ze zručných členů záchranného týmu Paw Patrol. Dříve se tento pes bál vody, ale nyní překonal svůj strach a je připraven jít na „záchrannou námořní misi“. Sprinkler Figurine snadno promění vaši každodenní rutinu v zábavnou hru. Materiál, ze kterého je štěně vyrobeno, umožní kontrolov..
77,0
Cena bez DPH:77,0
Brand: Paw Patrol
Zuma je labradorské štěně, je skutečným záchranářem vody. Toto dítě bude skvělým doplňkem vašeho osobního záchranného týmu. Paw Patrol je oblíbená karikatura družičky, proto mnoho dětí jako Zuma. Materiál, ze kterého je štěně vyrobeno, umožní kontrolovat tlak proudu z hračky. Čím těžší tlačíte, tím ..
77,0
Cena bez DPH:77,0
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.