Menu
Your Cart

DOMOTEC DT 572 MANUÁLNÍ SUBMERSIBLE BLENDER S BOWL

DOMOTEC DT 572 MANUÁLNÍ SUBMERSIBLE BLENDER S BOWL
DOMOTEC DT 572 MANUÁLNÍ SUBMERSIBLE BLENDER S BOWL
260,0
Cena bez DPH: 260,0
  • Stock: 100
  • Model: hoz-10870

DOMOTEC DT 572 MANUÁLNÍ SUBMERSIBLE BLENDER S BOWL

Popis:

Mixér DT 572 pomůže v situacích, kdy je třeba brousit nebo míchat, a taková potřeba vzniká každý den. Přítomnost tohoto asistenta v kuchyni zaručuje zrychlený a pohodlný proces vaření. Směšovač se používá pro míchání majonézy, omáček, dětské výživy, pro sekání cibule, ledu, tvrdého sýra, masa, vařeného ovoce a zeleniny, koktejlů. Materiál nožů je z nerezové oceli a plastová noha se snadno vyjímá a snadno se čistí. Jednoduchost jeho použití se může radovat. Je kompaktní, lehký a pohodlně se drží v ruce.

Vlastnosti:

Čepele: nerezová ocel;

Výkon: 140 W;

Počet rychlostí: 2;

Hlučnost: nízká;

Materiál: plast;

Možnosti: Mixér Sklenici; Balení.

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.