Menu
Your Cart

KULTIVAR VITESSE VS 516

Krbová konvice Vitesse VS-516 je jednoduchá a srozumitelná kuchyňská linka, která je určena k vaření jídel různými způsoby zpracování. Vzhled vícebarevného materiálu je docela atraktivní - krásný snímek okamžitě upoutá vaše oko, materiál těla je vyroben z bílého plastu, který se snadno udržuje a navíc je zde držadlo k přenášení. Ovládání je elektronické a velmi jednoduché - u každého programu je vlastní tlačítko, informace a také hodiny se zobrazují na LCD.

Při nákupu hrnčířského hrnce Vitess VS-516 obdržíte další příslušenství, které je s ním kompletní: za prvé, prostorná mísa o objemu 5 litrů, nepřilnavá vrstva teflonu, špachtle se silikonovým povlakem, naběračka, lžíce, nádoba na napařování, odměrka a také instrukce a recepty.

Z výhod lze zaznamenat příjemný vzhled - krásný výkres na pouzdře a pohodlnou rukojeť pro nošení, pohodlné a snadné ovládání programů, lze upravit v čase. Balení je velmi dobré - kromě standardní sady obsahuje také špachtle se silikonovým povlakem. Můžete si také všimnout kompaktnosti zařízení - zabírá málo místa a relativně nízkou cenu.

Vlastnosti:

Typ ovládání: elektronický;

Materiál pouzdra: Plast;

Celkový objem: 5,0 l;

Příkon: až 700 W;

Odložený start: 24 hodin;

Možnosti:

Pomalý vařič;

Kontejner

Lžíce;

Naběračka;

Odměrka;

Balení.

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.