Menu
Your Cart

Mini elektronická cigareta Kanger Topbox

Mini elektronická cigareta Kanger Topbox
Mini elektronická cigareta Kanger Topbox
Mini elektronická cigareta Kanger Topbox
Mini elektronická cigareta Kanger Topbox
Mini elektronická cigareta Kanger Topbox
Mini elektronická cigareta Kanger Topbox
Mini elektronická cigareta Kanger Topbox
215,4
Cena bez DPH: 215,4
  • Stock: 19
  • Model: ixi

Modem TOPBOX Mini Box společnosti Kangertech je oblíbeným a vyhledávaným modelem mezi pracovníky v oboru páry, který je považován za vylepšenou verzi modemu Kanger SUBOX.

Objevilo se mnoho užitečných funkcí, díky kterým bude proces vznášejícího se příjemné a praktické. Design je pro KANGER představen v klasickém stylu. Vše je minimalistické, udržované, nejsou zbytečné části a tlačítka, pouzdro je obdélníkového tvaru s hladkými zaoblenými hranami, které vám umožní pohodlně držet mod v ruce. Povlak je matný, nezůstávají žádné otisky prstů a mod sám o sobě „neklouzne“ do ruky.

Dostupné režimy: varivatt a termální regulace.

Varivatt umožňuje regulovat teplotu přiváděnou do výparníku. Zařízení nezávisle určuje, jaký odpor je na výparníku nainstalován, a vzhledem k výkonovým parametrům dodává určité množství voltů.

Regulace teploty reguluje teplotu spirály a udržuje ji na určité úrovni v závislosti na parametrech odporu instalovaného kovu. Je možné instalovat nikl, chrom, titan, nerez.

Na obrazovce se zobrazí potřebné informace o nastavení, parametrech, stavu baterie. Přepínání parametrů se provádí pomocí tlačítek „+“ a „-“, která jsou umístěna pod displejem. Toto pohodlné rozložení tlačítek umožňuje ovládat mod jednou rukou.

Přihrádka na baterie je zabudovaná a je zavřena víkem na magnetech. Otevření prostoru pro výměnu baterie je rychlé a snadné, zatímco předchozí nastavení se neztratí.

Dodává se TOPTANK Mini Clearomizer, který vám dává čistou chuť a velké množství páry. Tankování se provádí shora shora jednoduše odšroubováním horního víčka. Díly jsou zaměnitelné, proto se snadno udržují.

Kanger TOPBOX Mini může používat výparníky SS, Ni 200. K dispozici je základna Clapton, RBA Mini Plus.

Specifikace Kanger TOPBOX Mini:

Výška - 14,6 cm, tloušťka - 2,2 cm, šířka - 3,9 cm

510pinový konektor

Výkon - 7-75 Wattů

Provozní režim Varivatt, regulace teploty

Podpora instalace niklu, chromu, titanu, nerezové oceli

Teplotní rozsah - 100-300 C / 200-600 F

Podporovaný odpor - od 0,1 Ohmu

Vyjímatelná baterie 18650

Pohodlné uzavření prostoru pro baterie

Ochrana proti náhodnému tisku

Ochrana proti zkratu

Plná ochrana proti vybití

Objem nádrže - TOPTANK Mini 4 ml

Pohodlné a rychlé doplňování paliva

Odolné sklo Pyrex

Vyměnitelný náustek 510 od Delrin

Včetně 3 výparníků

Včetně základní RBA Mini Plus

Balíček balíčků

BoxMod KBOX Mini 75W TC;

Tank Toptank Mini (kompletní, s odkapávací špičkou);

Odpařovače

Základna pro samonavíjení;

Náhradní šrouby, šroubovák, dva spirály;

Kabel USB

Instrukce;

Dárková krabička.

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.